ترس دختر هرمزگانی از پخش شدن فیلم های محرمانه اش  -  پلیس وارد عمل شد
سرویس اجتماعی - عامل تهدید دختر جوان در فضای مجازی دستگیر شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا -  رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل تهدید دختر جوان خبر داد و اعلام داشت: افرادی که اقدام به ایجاد مزاحمت و سلب آسایش مردم در فضای مجازی می کنند متخلف محسوب شده و برابر قانون با این افراد برخورد خواهد شد.

سرگرد احسان بهمنی، رئیس پلیس فتا استان هرمزگان در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر شکوائیه ارائه شده مبنی بر اغفال دختر جوان جهت تهدید به انتشار تصاویرخصوصی ، پرونده اولیه تشکیل شده و با ثبت اظهارات شاکی موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

تهدید دختر جوان با پخش فیلم خصوصی / آبرویش رفت

این مقام انتظامی تصریح کرد: با بررسی های فنی اولیه مشخص گردید متهم با اغفال دختر جوان با وعده ازدواج اقدام به ایجاد رابطه دوستی با وی نموده و با بدست آوردن فیلم و عکس خصوصی از دختر جوان و با ارسال پیام هایی از طریق شبکه اجتماعی واتساپ وی را تهدید نمود در صورت عدم واریز وجه درخواستی تصاویر و فیلم های خصوصی وی را منتشر می نماید.

سرگرد بهمنی بیان داشت: با اقدامات تخصصی سایبری صورت گرفته توسط کارشناسان این پلیس، متهم شناسایی و با توجه به حساسیت موضوع  متهم دستگیرشد در ادامه ادله دیجیتال متهم سایبری جمع آوری و مورد بررسی قرار گرفت که با دستور قضایی عکس های شاکی از گوشی همراه متهم حذف و پرونده به همراه متهم تحویل مرجع قضایی شد.

رئیس پلیس فتا استان هرمزگان به مجرمان سایبری هشدار داد : هرگونه تهدید و اغفال کابران فضای مجازی با پاسخ قاطع پلیس فتا روبرو خواهد بود و کسانی که بخواهند امنیت شبکه های اجتماعی را مختل کنند برابر قانون با این افراد برخورد خواهد شد.

سرگرد بهمنی اعلام داشت : پلیس فتا به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شهروندان و کاربران شبکه های اجتماعی  بوده و هم وطنان می توانند مشکلات خود را در خصوص فضای مجازی با مراجعه حضوری به پلیس فتا و یا استفاده از سایت cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت های سایبری، در بخش ثبت گزارش های مردمی، با ما در میان بگذارند.

منبع : رکنا