بازداشت سارقان خودرو با شلیک پلیس تهران

بازداشت سارقان خودرو با شلیک پلیس تهران

۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق خودرو پس از شلیک گلوله در عملیات تعقیب و گریز خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا -   سرهنگ کارآگاه "کرم یوسفوند" بیان داشت: ساعت 2 بامداد ششم آذر ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده خیابان تجریش به یک دستگاه خودروی سمند دارای راننده مظنون می شوند.

وی عنوان کرد: کارآگاهان پس از استعلام شماره پلاک خودروی مظنون متوجه می شوند خودرو دارای سابقه سرقت به تاریخ 4 آذر ماه از کلانتری 126تهرانپارس می باشد که با نزدیک شدن گشت پلیس آگاهی به خودروی مسروقه راننده خودرو به محض رویت کارآگاهان اقدام به فرار می کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: واحد گشت به تعقیب خودروی مسروقه پرداخته و به راننده خودروی مسروقه جهت متوقف شدن چندین مرتبه هشدار می دهد لیکن راننده خودروی مسروقه بدون توجه به اخطارهای پلیس به صورت مخاطره آمیز وارد خیابان ولیعصرجنوب می شود.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: افسراکیپ به منظور جلوگیری از فرار و خسارت های احتمالی با رعایت قانون بکارگیری سلاح و حقوق شهروندی اقدام به شلیک تیر هوایی می نماید که راننده خودروی مسروقه هیچ گونه توجهی به هشدارهای داده شده نداشته و به فرار ادامه می دهد.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسفوند افزود: راننده خودروی مسروقه پس از طی کردن مسافتی به علت سرعت بسیار زیاد و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با جدول کنار خیابان برخورد و از آن عبور کرده و به درب رستورانی خسارت وارد می نماید.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: به علت نقص فنی خودروی مسروقه متوقف و راننده آن به صورت پیاده متواری می گردد. سریعا اعضای اکیپ جهت جلوگیری از فرار متهم به تعقیب وی ادامه و پس از شلیک تیر هوایی متهم به اسم احمد را دستگیر می کند که نهایتا گزارشی در این خصوص تنظیم خودروی مسروقه به پارکینگ منتقل و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی تهران شد.

منبع : رکنا