ساخت مسکن برای خانواده های دارای دو معلول توسط ستاد اجرایی امام -  27 هزار ویلچر اهدا شد
سرویس اجتماعی - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در گیلان در حاشیه اهدای ۲۷ هزار ویلچر ستاداجرایی فرمان امام از ساخت و تحویل مسکن برای خانواده‌های دارای دو معلول خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - از رشت، محمد کرمی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در گیلان در حاشیه اهدای ۲۷ هزار دستگاه ویلچر با بیان اینکه مراسم امروز بخشی از اهدای ۲۷ هزار دستگاهی بود که برای خانواده های معلول تدارک دیده شده است، اظهار کرد: فاز اول حدود پنج هزار دستگاه در سطح کشور توزیع شده و مابقی نیز به مرور زمان تا قبل از سال اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه های آینده ستاد فرمان اجرایی امام گفت: مسکن معلولین از برنامه های دیگر ستاد فرمان اجرایی امام است که احداث بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی برای خانواده های کم برخوردار دارای حداقل دو معلول در نظر گرفته شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در گیلان با بیان اینکه احداث و تحویل مسکن خانواده های دو معلول در حال انجام است، افزود: ساخت و تحویل مسکن برای خانواده های دارای دو معلول در حال انجام است و تا پایان سال بخش هایی که از حدود سه سال قبل شروع شده بود انجام می شود.

منبع : خبرگزاری فارس