تصادف مرگبار جوان نکایی در شب تولدش

تصادف مرگبار جوان نکایی در شب تولدش

۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی نکا:سرعت غیر مجاز راننده پژو، عابر پیاده جوان را در شب تولدش به کام مرگ فرستاد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا -  فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت:در پی اعلام یک مورد تصادف دیشب با عابرپیاده از طریق مرکز فوریتی پلیسی ۱۱۰ در خیا بان علمیه شهر نکا، بلافاصله مأموران پلیس راهور به همراه گروه امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

سرهنگ قاسم عزیزی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد، عابر پیاده در حال تردد از عرض عرض خیابان بوده که با یک دستگاه پژو ۴۰۵ برخورد می کنند.

او گفت: این جوان نکایی که در تدارک جشن شب تولد خود درحال عبور از عرض جاده بود، راننده پژو بدلیل نداشتن دید کافی در هوای بارانی و تخطی از سرعت غیرمجاز با وی برخورد می کند.

سرهنگ عزیزی افزود: با توجه به تصادف با عابرپیاده و برخورد با خودروی عبوری دیگر، پس از انتقال به بیمارستان با وجود تلاش تیم پزشکی به علت شدت جراحات وارده فوت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا به منظور پیشگیری از وقوع حوادث تلخ و ناگوار ناشی از رانندگی از عموم رانندگان وسایل نقلیه خواست: در هنگام رانندگی ضمن توجه جدی به قوانین و مقررات رانندگی از هرگونه رفتار که موجب غفلت در رانندگی می شود پرهیز کرده و جان خود و دیگران را به خطر نیندازند.

منبع : رکنا