بازداشت سارقان مسلح کمتر از 48 ساعت در "خرمشهر"

بازداشت سارقان مسلح کمتر از 48 ساعت در "خرمشهر"

۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان خرمشهر از دستگیری 2 سارق مسلح در کمتر از 48 ساعت توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سرهنگ "واحد مظفری" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه وجه نقد در این شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی و گشت زنی هدفمند در این ارتباط 2 سارق را کمتر از 48 ساعت شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی عملیاتی ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان خرمشهر با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه سارقان مبلغ 300 میلیون ریال وجه نقد سرقتی کشف شد، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند.

سرهنگ مظفری با اشاره به اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اعلام تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

منبع : رکنا