انهدام باند اسکیمری در دورود

انهدام باند اسکیمری در دورود

۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - جانشین فرمانده انتظامی لرستان، از شناسایی و دستگیری سارقان اینترنتی که موفق شده بودند به روش اسکیمری بیش از ۲ میلیارد ریال از شهروندان دورودی کلاهبرداری کنند، خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سرهنگ فرهاد ابدال چگنی امروز ۱۷ آذرماه، اظهار کرد: وصول پرونده های قضائی با عنوان برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شهروندان نشان از فعالیت یک باند اسکیمری در سطح این شهرستان را داشت که با به دست آمدن سرنخ های اولیه موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا دورود قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام تحقیقات و بررسی های فنی و میدانی صورت گرفته مشخص شد، کلیه شکات این پرونده در رستوران ها و سوپرمارکت های سطح  شهر دورود مراجعه کرده بودند که مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند.

جانشین فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: با اقدامات فنی و پلیسی و انجام تحقیقات تکمیلی صورت گرفته ۳ متهم در دورود شناسایی و طی هماهنگی های قضائی در یک عملیات ویژه در دام پلیس فتا گرفتار شدند.

ابدال چگنی اضافه کرد: با انتقال متهمان به پلیس فتا، اعضای این باند با وجود ادله و مستندات لب به اعتراف گشوده و به کپی بیش از ۲۰ کارت بانکی در پوشش رستوران و سوپرمارکت و کلاهبرداری به ارزش ۲ میلیارد ریال اقرار کردند که به منظور پیگیری و سیر مراحل قانونی متهمان همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

منبع : رکنا