دستور رئیس جمهور در حوزه گردشگری و صنایع دستی جزیره هرمز چه بود؟
سرویس اجتماعی - رئیس‌جمهوری در ادامه سفر خود به استان هرمزگان به جزیره هرمز رفت و از نمایشگاه صنایع‌‌دستی مردم این منطقه بازدید کرد. ‌

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - آیت الله رئیسی در بازدید از این نمایشگاه بر توجه ویژه به صنعت دست مردم جزیره تاکید و از مسئولان مرتبط خواست برای فروش محصولات آنان اقدام کنند.

رئیس جمهوری پس از گفت و گوی صمیمی با مردم این جزیره، از مراحل تکمیل رینگ دور جزیره و ظرفیت های مهم گردشگری هرمز هم بازدید و دستورات لازم برای تکمیل زیرساخت های گردشگری این منطقه مهم را صادر کرد.

دیدار با خانواده شهید عباس زراعت و تاکید بر رسیدگی به خانواده معظم شاهد، بازدید از بافت قدیم جزیره هرمز و بررسی مسائل بهداشت و درمان جزیره هم از دیگر برنامه های ابراهیم رئیسی در این سفر چند ساعته بود.

آیت الله رئیسی در دیدار با مردم جزیره هرمز اظهار کرد: برای بیان اهمیت جزیره هرمز برای کشور همین بس که مقام معظم رهبری توجه خاص به این جزیره دارند و چند مرتبه به صور خاص اسم آن را برده اند.

رئیس جمهور و هیئت همراه همچنین از نمایشگاه صنایع دستی بانوان هنرمند این جزیره دیدن کرد و اهمیت صادرات محصولات صنایع دستی این جزیره با استفاده از بسته بندهای شکیل را مورد تاکید قرار داد.

منبع : خبرگزاری فارس