سارقان حرفه ای طلا فروشی های چابهار دستگیر شدند

سارقان حرفه ای طلا فروشی های چابهار دستگیر شدند

۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری دو سارق حرفه ای کش رو زن طلا فروشی در این شهرستان خبر داد و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی، به مقام قضائی ارجاع شدند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سرهنگ ابراهیم کوچکزائی  سواحل مکران ، اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت کش رو زنی از یک فروشگاه طلا فروشی در بلوار امام خمینی شهر چابهار موضوع دستگیری سارقان در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه با کار شبانه روزی و اقدامات فنی صورت گرفته توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان، دو سارق حرفه ای متهم در این پرونده شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی هر دو نفر در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار در ادامه بیان داشت: متهمان سرقت طلا   پس از انتقال به پلیس آگاهی و روبه رو شدن با ادله و مستندات پلیس، صراحتاً به فعالیت بزهکارانه خود اعتراف کردند.

سرهنگ کوچکزائی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مرجع قضائی، تصریح کرد: پلیس به عنوان حافظ جان مال و ناموس مردم به شدت با مجرمان و افرادی که چشم طمع به اموال مردم دارند، برخورد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

منبع : رکنا