بازداشت 175 اوباشگر در تهران

بازداشت 175 اوباشگر در تهران

۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری ۱۷۵ تن از اراذل و اوباش و مزاحمان در سطح محلات شهر تهران خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از ایسنا - گسرهنگ پیام کاویانی در اجرای ششمین مرحله از طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ که پیش از ظهر امروز برگزار شد، گفت: این مرحله از طرح پس از انجام ساعت ها و روزها کار اطلاعاتی طی شبانه روز گذشته در سطح محلات و مناطق۲۲گانه شهر تهران به مرحله اجرا درآمد و در جریان آن ۱۷۵ تن از اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در اجرای این مرحله از طرح اقتدار بیش از ۷۶محله و پاتوق اراذل و اوباش در سطح شهر تهران مورد شناسایی قرار گرفت، گفت: افرادی که در این پاتوق ها شناسایی ودستگیر شدند به روش های مختلف اقدام به ایجاد مزاحمت و سلب آسایش و آرامش شهروندان و ساکنان محلات کرده بودند.

به گفته کاویانی، در این طرح۱۷ قبضه انواع سلاح سرد شامل قمه و شمشیر و چاقو و... نیز از اشرار دستگیر شده کشف وضبط شد.

وی از پلمب ۲۰ واحد صنفی متخلف که تبدیل به محلی برای تردد و پاتوق اراذل و اوباش شده بود نیز خبر داد و گفت: به تعدادی واحد صنفی از جمله قهوه خانه، باشگاه بدنسازی و ... نیز تذکرات لازم داده شد.


رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به برخورد پلیس با فعالیت اراذل و اوباش در فضای مجازی نیز گفت: در این مرحله از طرح بیش از۱۶ پیچ اینستاگرامی و تارنماهای مرتبط با  اراذل و اوباش نیز مورد شناسایی قرار گرفته و مدیران آنها احضار شد. همچنین این سایت ها نیز مسدود شدند که برای گردانندگان آنها پرونده قضایی تشکیل شد. 


 

منبع : خبرگزاری ایسنا