پشت پرده تصادفات ساختگی در تهران  -  5 مرد پلید دستگیر شدند
سرویس اجتماعی - رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند بزرگ زورگیران تصادف ساختگی در تهران خبر داد و گفت: این متهمان تحت تعقیب کارآگاهان اسلامشهر و پایگاه های یکم، دوم و پنجم آگاهی تهران بودند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا -   سردار " علیرضا لطفی " اظهار داشت: در پی زورگیری و کلاهبرداری های مشابه  در چند نقطه از شهر تهران،  رسیدگی به پرونده در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد اعضای یک باند 5 نفره در اتوبان و خیابان های تهران تصادفات ساختگی ایجاد می کردند و با سیاه نمایی مال باختگان را به دستگاه خود پرداز راهنمایی و سپس  با استفاده از سلاح سرد اموال  مال باختگان را زورگیری می کنند.

رئیس پلیس آگاهی تهران در ادامه گفت: پس از رصد های اطلاعاتی گسترده  هویت و مخفیگاه  این باند بزرگ شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پس از هماهنگی های قضائی اعضای این باند در مخفیگاهشان دستگیر شدند، افزود: متهمان در بازجویی های ابتدایی به زورگیری و سرقت پول از شهروندان با شیوه و شگرد سیاه نمایی در تهران اعتراف کردند.

سردار لطفی با بیان اینکه سارقان در اسلامشهر و پایگاه های یکم، دوم و پنجم آگاهی تحت تعقیب پلیس بودند در پایان خاطرنشان کرد: کشف جزئیات پرونده و جرائم احتمالی متهمان در دستورکار قرار دارد.

منبع : رکنا