تعمیر 1300 متر از شبکه برق بالاسری خط 5 مترو

تعمیر 1300 متر از شبکه برق بالاسری خط 5 مترو

۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - با شروع فاز اول تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری در اولین مرحله، اورهال ۱۳۰۰ متر از برق بالاسری خط 5 در محدوده ایستگاه محمد شهر تا گلشهر با تلاش بی وقفه همکاران طی 48 ساعت انجام شد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد: مرحله نخست از فاز اول تعمیرات اساسی (اورهال) شبکه برق بالاسری خط 5 در محدوده بین ایستگاه محمد شهر تا گلشهر آغاز شد.

در این مرحله تعمیرات اساسی، تعویض سیم ها و ادوات شبکه برق بالاسری به طول ۱۳۰۰ متر در شرایط سخت و هوای سرد منطقه کرج، به صورت پیوسته و طی 48 ساعت انجام و پس از تست های سرد و گرم روی شبکه در ساعت ۲۳ روز جمعه ۲۴ دی ماه پایان یافت.

لازم به توضیح است خط پنج متروی تهران بدون هیچ محدودیتی از ابتدای صبح روز شنبه ۲۵ دی ، خدمات رسانی به مسافران را از ایستگاه گلشهر (کرج) تا تهران (صادقیه) و بالعکس انجام داده است.

گفتنی است، در مجموع اورهال ۵۰ کیلومتر از شبکه برق بالاسری خط 5 متروی تهران و حومه با توجه به گذشت ۲۳ سال از بهره برداری، یک کار لازم و ضروری است که برای اولین بار در متروی تهران آغاز شده و فاز اول آن به طول ۱۰ کیلومتر از کرج تا گلشهر در دست انجام است.

منبع : خبرگزاری فارس