(موش شهری) در مشهد به دام افتاد

(موش شهری) در مشهد به دام افتاد

۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - سارق سابقه داری که در پارکینگ یک منزل مسکونی لانه کرده بود و گاهی با خروج از آن مکان به خودروهای پارک شده در حاشیه خیابان دستبرد می زد با تلاش ماموران کلانتری احمدآباد مشهد دستگیر شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - در پی دستبردهای متعدد به خودروهای پارک شده در بخشی از بولوار ملک آباد مشهد ، تحقیقات نیروهای تجسس با صدور دستوری از سوی سرگرد علی عسگری (رئیس کلانتری) در این باره آغاز شد.

ماموران با بررسی دوربین های مداربسته به سرنخ هایی رسیدند که نشان می داد فردی از پارکینگ یک منزل مسکونی خارج می شود و بعد از دستبرد به خودروها دوباره به لانه خود باز می گردد بنابراین ماموران با هماهنگی قضایی و پس از 5 ساعت عملیات تعقیب و مراقبت بالاخره این متهم جوان را در حالی دستگیر کردند که قصد ورود به پارکینگ را داشت.

بررسی های بیشتر بیانگر آن بود که این جوان سابقه دار به همراه همدستانش در این پارکینگ پاتوق دارند و اموال سرقتی را نیز به انباری درون پارکینگ انتقال می دهند.

در بازرسی از این مکان، تعداد زیادی کارت های شناسایی و لوازم سرقتی کشف شد به طوری که تا کنون 17 تن از شاکیان، اموال خود را شناسایی کرده اند. با دستگیری دیگر عوامل مرتبط با این پرونده ، تحقیقات پلیسی برای کشف سرقت های دیگر اعضای این باند در حالی ادامه دارد که شاکیان به سرکرده این باند لقب «موش شهری» داده اند!

منبع : رکنا