آغازساماندهی پایانه های تاکسیرانی پایتخت از منطقه8

آغازساماندهی پایانه های تاکسیرانی پایتخت از منطقه8

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - پایانه تاکسیرانی محدوده منطقه۸ طی یک تفاهم‌نامه‌ از سازمان تاکسیرانی به شهرداری منطقه 8 واگذار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس -   خبرگزرای فارس، در بازدید میدانی مهدی اسماعیل بیگی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران به همراه فاطمه تنهایی شهردار منطقه 8  از پایانه های تاکسیرانی شرق تهران تفاهم نامه ای واگذاری پایانه های تاکسیرانی این محدوده از تهران به شهرداری منطقه 8  با هدف ساماندهی و مبلمان شهری مناسب واگذار شد.

 فاطمه تنهایی شهردار منطقه 8 در این باره گفت: ان شاءالله با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در منطقه۸ شنونده اخبار خوبی برای تاکسیرانان و شهروندان منطقه۸ باشیم. 

تنهایی افزود: با توجه به اصلاحات و اقدامات عمرانی شهرداری منطقه۸ در پایانه تهرانپارس در شروع این طرح پایانه تهرانپارس مورد نظر است تا خدمات رسانی به شهروندان به شکل ویژه ای صورت بگیرد.

شهردار منطقه 8 ادامه داد: با توجه به اینکه محدوده منطقه 8 در بین چند منطقه شرقی تهران قرار دارد و حضور مراکز گوناگون تجاری و اداری روزانه سیل جمعیتی از شهروندان تهرانی به این منطقه تردد دارند، به همین منظور ساماندهی پایانه های تاکسی برای ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان را می طلبد.

اسماعیل بیگی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران نیز در این باره گفت: به حمدالله در بازدید به همت همکاران در شهرداری منطقه۸ شرایط مناسبی را در حوزه تاکسیرانی و پایانه های سطح محدوده شاهد هستیم. 

وی تصریح کرد: با این اقدام استفاده درست از زمان شهروند با تغییر فضای پایانه های تاکسی حاصل می شود و توانسته ایم زیبایی را به فضاهای سخت، خشن و بی روح شهری هدیه و آرامش بصری را برای شهروندان ارمغان آوریم.

در این جلسه در خصوص واگذاری و برنامه ریزی امور مدیریتی حمل ونقل تاکسی ها ازجمله افزایش تاکسی، ادغام خطوط و.. با هدف افزایش سطح کیفیت بحث و تبادل نظر کردند.

منبع : خبرگزاری فارس