بازارچه دست آفریده های زنان کارآفرین شهر تهران شروع به کار کرد
سرویس اجتماعی - مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: در راستای حمایت از اشتغال و تولید ملی، بازارچه دست آفریده‌های زنان کارآفرین شهر تهران در هفته زن آغاز به کار کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از ایسنا -  مریم اردبیلی با اعلام این خبر گفت: یکی از ماموریت های اصلی این اداره کل، برنامه ریزی و ایجاد هماهنگی با واحدهای مربوطه به منظور برپایی نمایشگاه و بازارچه های مخصوص بانوان در فضاهای درخور و شایسته زنان است.

به گفته مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران؛ در این راستا اداره کل امور بانوان با همکاری شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر و شهرداری های مناطق ۲، ۳، ۶، ۸، ۲۰ و ۲۱ بازارچه دست آفریده های زنان کارآفرین شهر تهران را در خیابان ستارخان، پارک جوانه، میدان ونک، میدان هفتم تیر، میدان هفت حوض، مترو شهر ری و میدان کمال الملک راه اندازی کرده است.

اردبیلی بیان کرد: این بازارچه از ۳۰ دی ماه آغاز به کار کرده و تا هشتم بهمن ماه دایر است که شامل ۱۲۰ غرفه و ۲۵۰ کسب و کار ویژه بانوان فعال در حوزه مشاغل خانگی و مراکز توانمند سازی کوثر می شود.همچنین در این دوره، کارآفرینان معرفی شده از سوی وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی و وزارت میراث فرهنگی نیز حضور دارند.  

بنا براعلام روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، لازم به ذکر است؛ شهروندان می توانند در تاریخ های اعلام شده از ساعت ۱۱ الی ۲۰ از بازارچه دست آفریده های زنان کارآفرین شهر تهران بازدید به عمل آورند.

منبع : خبرگزاری ایسنا