آرگو جان مادر باردار گلستانی را نجات داد

آرگو جان مادر باردار گلستانی را نجات داد

۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رئیس جمعیت هلال احمر شهرستانهای آزادشهر و رامیان با اشاره به گرفتار شدن مادر بارداری در جاده های برفی گلستان، گفت: نیروهای امدادی هلال احمر شهرستان رامیان با یک دستگاه خودرو آرگو این مادر و هفت نفر دیگر را نجات دادند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از ایسنا - علی غلامی با اشاره به اماده باش کامل نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان های آزادشهر و رامیان در روزهای اخیر، اظهار کرد: روز گذشته ساعت ۱۲:۱۴ دقیقه گزارشی مردمی مبنی بر گرفتار شدن مادری باردار در جاده های برفی گردنه خوش ییلاق به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان گلستان رسید.

وی با بیان اینکه بلافاصله پس از دریافت گزارش سه نفر از نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان با یک دستگاه خودروی آرگو به محل حادثه اعزام شدند، افزود: در این حادثه تعداد هشت نفر از جمله مادر باردار در برف و کولاک گرفتار شده بودند که توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر رهاسازی شده و به کمک خودروی آرگو به منطقه امن منتقل شدند.

آرگو جان مادر باردار گلستانی را نجات داد

آرگو جان مادر باردار گلستانی را نجات داد

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستانهای رامیان و آزادشهر ساعت پایان عملیات را ۱۴:۳۰ اعلام کرد و گفت: از هم استانی های عزیز تقاضا داریم در شرایط بد آب و هوایی از سفرهای غیرضرور پرهیز کرده و در صورت تردد حتما از تجهیزات ایمنی استفاده کنند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

آخرین اخبار سرویس اجتماعی