گزارش -  میزان افزایش نرخ طرح ترافیک در سال آینده- تغییر در اجرای طرح قطعی نیست
سرویس اجتماعی - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه نرخ طرح ترافیک برای سال 1401 متناسب با تورم و حتی کمتر از آن خواهد بود گفت: تغییرات در اجرای طرح ترافیک قطعی نیست و نیاز به مطالعات بیشتر دارد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - سیدمجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار شهری درباره سرانجام اجرای طرح ترافیک در پایتخت برای سال 1401 اظهار داشت: هفته های گذشته لایحه ای در مورد طرح ترافیک توسط شهرداری تهران به شورای شهر ارائه شد که یک فوریت آن به تصویب رسید و قرار شد در کمیسیون های مشترک بررسی های لازم صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه در این لایحه عمده تغییرات در مورد مبلغ طرح ترافیک بوده و تغییر در ساختار فعلا مدنظر نبود، گفت: میزان افزایش نرخ طرح ترافیک برای سال آینده متناسب و کمتر از افزایش تورم پیش بینی شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خاطرنشان کرد: تغییر در طرح ترافیک هنوز قطعی نشده و نمی توان الان اعلام کرد که طرح برای سال آینده دارای تغییرات فاحش در اجرا خواهد بود.

شفیعی با تأکید بر اینکه تغییر در ساختار اعم از ساعات اجرا طرح ترافیک نیازمند مطالعه و بررسی های کامل است گفت: ان شاءالله در جلسات شورای شهر و شورای عالی طرح ترافیک تصمیمات لازم برای طرح ترافیک گرفته و نتیجه و مصوبه ها ابلاغ خواهد شد.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس اجتماعی