شلیک خونین به دختر 8 ساله زاهدانی در نزاع فامیلی  -  پلیس فاش کرد
سرویس اجتماعی - 3 شهروند زاهدانی در نزاع فامیلی مجروحیت رخ داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان از وقوع نزاع دسته جمعی فامیلی در یکی از محلات زاهدان و مجروح شدن ۳ نفر از جمله یک دختر ۸ ساله در پی شلیک یکی از طرفین درگیری با اسلحه شکاری خبر داد.

سرهنگ "محمود سعادتی گفت: ساعت ۱۶ روز گذشته یک فقره نزاع دسته جمعی و تیراندازی در خیابان رسالت شهر زاهدان به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام که بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

او گفت:با حضور ماموران در محل و بررسی های اولیه مشخص شد چند نفر از اعضای یک فامیل به علت اختلافات قبلی درگیر و یکی از طرفین با اسلحه شکاری ساچمه زنی اقدام به تیراندازی کرده که متاسفانه طی آن ۲ نفر از افراد حاضر در نزاع به همراه دختر بچه ای ۸ ساله که در محل حضور داشته، از ناحیه کتف و پا مجروح و به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

او گفت: با تلاش پلیس ۲ نفر از عاملان اصلی این نزاع قبل از فرار دستگیر و تلاش برای دستگیری دیگر متهمان همچنان ادامه دارد.

سرهنگ سعادتی گفت:  پلیس با هر اقدامی که نظم و امنیت عمومی را خدشه دار کند برابر قانون با قاطعیت برخورد خواهد کرد. ضمن آن که به شهروندان عزیز توصیه می کنیم برای حل اختلاف و مشکلات خود با سعه صدر و از روش های قانونی، منطقی استفاده کنند.

منبع : رکنا