ماجرای درگیری بزرگ در بهارآباد اردبیل

ماجرای درگیری بزرگ در بهارآباد اردبیل

۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - عبدالله طباطبایاظهار کرد: با اشراف اطلاعاتی و ورود دادستان، اشرار مسلح بهارآباد در کمترین زمان ممکن دستگیر شدند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا -   وی خاطرنشان کرد: ساعاتی پیش اشرار مسلح در محله بهارآباد اقدام به ایجاد ناامنی و خسارت کرده بودند که عوامل این درگیری مسلحانه با ورود سریع دستگاه قضایی در کمترین زمان ممکن دستگیر شدند.

 وی با اشاره به اینکه در حال حاضر به رغم تجمع فراوان، منطقه بهارآباد به حالت عادی باز گشته است، تصریح کرد: با مداخله به موقع نیروهای انتظامی و دادستانی درگیری خاتمه یافت و بسیاری از  عوامل حاضر در صحنه نیز دستگیر شدند.

 دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با بیان اینکه در ساعات آینده احتمال افزایش دستگیرشدگان وجود دارد، گفت: پس از تکمیل اطلاعات این درگیری، رسانه های جمعی استان را در جریان آخرین اخبار قرار خواهیم داد.

طباطبایی بیان کرد: فردا با احصای نفرات نهایی احتمال افزایش این تعداد به ۷۰ تا ۸۰ نفر نیز وجود دارد.

 طباطبایی گفت: در راستای تأمین نظم و امنیت استان هیچ گونه اغماض و چشم پوشی نخواهیم داشت.

وی افزود: احتمال اینکه فردا و با رای نهایی بازپرس در بین افراد دستگیر شده بیگناهانی هم وجود داشته باشد، هست که قطعا آزاد خواهند شد.

طباطبایی تلاش نیروی انتظامی و ورود به موقع دستگاه قضایی را در این موضوع مهم و قابل ستایش اعلام کرد و ادامه داد: دستگاه قضای استان اردبیل با هیچ فرد و گروهی در زمینه آرامش و امنیت استان معامله نخواهد کرد.

منبع : رکنا