همدستی  سارقان و مالخران غیربومی در سرقت میلیاردی  از منازل
سرویس اجتماعی - اعضای باند سارقان غیربومی که ۶۰ میلیارد ریال از منازل سرقت کرده بودند ،دستگیر شدند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - فرمانده انتظامی شهربابک در این باره گفت: به دنبال افزایش سرقت منزل در چند نقطه شهرستان شهربابک ، نیروهای  پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با تحقیقات  پلیسی و انجام اقدامات اطلاعاتی، خیلی زود هویت سارقان را که از استانی دیگر  بودند، شناسایی کردند.

سرهنگ حسن عبدلی افزود: ماموران در ادامه با دریافت  نیابت قضایی با حضور در یکی از شهرهای استان لرستان و همکاری  نیروهای  پلیس این استان سه  سارق و دو مالخر را که در خرید و فروش طلای سرقتی فعالیت داشتند ،دستگیر و در بازرسی از منزل این متهمان ۱۴۶گرم طلای سرقتی کشف کردند.

وی با اشاره به این که این سارقان از منازل خالی از سکنه در نقاط مختلف شهرستان شهربابک  و دیگر نقاط کشور سرقت می کردند، ادامه داد: اعضای این باند در روند بازجویی ها به انجام ۱۳ فقره سرقت منزل در شهرستان های شهربابک و رفسنجان استان کرمان و همچنین انجام سرقت هایی در استان های یزد و اصفهان نیز اعتراف کردند. 

این مسئول انتظامی با اشاره به این که ارزش مجموع اموال سرقت شده توسط این باند ۶۰  میلیارد ریال برآورد شده است ،خاطر نشان کرد: تحقیقات  پلیسی  برای کشف دیگر سرقت های این باند ادامه دارد.

منبع : رکنا

آخرین اخبار سرویس اجتماعی