آتش سوزی کارخانه سیمان آبیک تحت کنترل است

آتش سوزی کارخانه سیمان آبیک تحت کنترل است

۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین با اشاره به آتش‌سوزی در انبار پاکت و گونی کارخانه سیمان آبیک، گفت: برای مهار آتش ۲ اکیپ آتش‌نشان از آبیک به محل حادثه اعزام شده‌اند، تیم‌های هلال احمر و اورژانس آبیک هم در محل حضور دارند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از ایسنا - قدرت الله مهدیخانی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به وقوع حادثه آتش سوزی در کارخانه سیمان آبیک اظهار کرد: کارخانه سیمان آبیک در حوزه استحفاظی استان البرز است اما با پیگیری های انجام شده مشخص شد انبار پاکت و گونی کارخانه سیمان دچار حریق شده است.

وی افزود: برای مهار آتش ۲ اکیپ آتش نشانی از آبیک به محل حادثه اعزام شده اند، تیم های هلال احمر و اورژانس آبیک هم در محل حضور دارند، تا جایی که بنده اطلاع دارم تیم هایی از نظرآباد و هشتگرد هم به محل حادثه اعزام شده اند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین خاطرنشان کرد: دقایقی پیش بنده پیگیری کردم، خوشبختانه آتش تحت کنترل است و حادثه مصدوم ندارد، علت حادثه هم مشخص نیست اما معمولا آتش سوزی در کارخانه ها به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی و یا عامل انسانی رخ می دهد در رابطه با این حادثه هم باید منتظر باشیم تا بررسی نهایی صورت بگیرد.


منبع : خبرگزاری ایسنا