ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی به مددجویان بهزیستی از سوی گروه های جهادی
سرویس اجتماعی - خدمات تخصصی دندانپزشکی توسط گروه های داوطلب و جهادی به نام طرح تبسم در قالب پویش ملی در محضر ولی در استان تهران برگزار می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - گروه رفاه و آسیب های اجتماعی سمانه زمانی سرپرست اداره کل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه سلامت فرزندان سازمان بهزیستی در اولویت برنامه های این سازمان قرار دارد، خاطرنشان کرد: خدمات تخصصی دندانپزشکی به فرزندان سازمان در قالب طرح ملی تبسم توسط گروه های جهادی و دندانپزشکان داوطلب انجام می شود.

 زمانی در ادامه بیان کرد: این طرح در استان تهران در روزهای پنجشنبه و جمعه در چهار مرکز نگهداری فرزندان سازمان در شهر تهران انجام خواهد شد.

زمانی ادامه داد: مراکز نگهداری دختران ولیعصر(عج) و خیام و همچنین دو مرکز نگهداری پسرانه شهید اندرزگو و یاسر در قالب این طرح از خدمات تخصصی رایگان دندانپزشکی بهره مند می شوند.

سرپرست اداره کل بهزیستی استان تهران با این توضیح که هفتاد نفر از فرزندان سازمان در دو روز آینده از این طرح استفاده می کنند، اذعان داشت: این خدمات به جامعه مخاطبین سازمان بهزیستی شامل ایتام، کودکان کار و خیابان، معلولین، سالمندان و معتادین بهبود یافته ارائه می شود که قبل از انجام هر کاری از پذیرش حس مسئولیت اجتماعی توسط گروه های جهادی و پزشکان داوطلب تشکر کرده و آرزو می کنم که در قالب این طرح، سلامت و شادابی افراد استفاده کننده بازگشته و شاهد جامعه ای هدفی پویا، سالم و با نشاط باشیم.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس اجتماعی