بازداشت سارق موتورسیکلت های رانندگان پیک

بازداشت سارق موتورسیکلت های رانندگان پیک

۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - سارق جوانی که موتورسیکلت رانندگان پیک اینترنتی غذا را در نیاوران سرقت می‌کرد، توسط تیمی از مأموران پلیس شاسایی و دستگیر شد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از همشهری - اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱، مأموران پلیس تهران با شکایت چند مالباخته در جریان سرقت موتورسیکلت های چند راننده پیک اینترنتی غذا در شمال تهران قرار گرفتند.

بدین ترتیب مأموران پلیس با دستور بازپرس پرونده تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند و در ادامه متوجه شدند موتورسیکلت ها مقابل چند رستوران توسط یک سارق حرفه ای به سرقت رفته است.

تحقیقات بیشتر مأموران پلیس مشخص کرد سارق جوان، هنگامی که رانندگان پیک برای دریافت غذا وارد رستوران می شده اند، دست به سرقت موتورسیکلت زده است.

مأموران پلیس هنگامی که متوجه شدند صحنه های سرقت به دوربین مداربسته مجهز است به بازبینی آنها پرداخته و سارق حرفه ای را شنایی کردند.

تحقیقات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه سارق ادامه داشت تا اینکه مأموران گشت نیروی انتظامی در خیابان شهید باهنر منطقه نیاوران، سارق حرفه ای را هنگام سرقت موتورسیکلت از راننده پیک اینترنتی غذا مشاهده کردند و بلافاصله وارد عمل شدند.

متهم پس از مشاهده مأموران پلیس بلافاصله با موتورسیکلت سرقتی متواری شد که پس از چند دقیقه در یک تعقیب و گریز دستگیر و برای بازجویی به اداره پلیس منتقل شد.

متهم در تحقیقات ابتدایی به جرم سرقت موتورسیکلت رانندگان پیک اینترنتی غذا در شمال تهران اعتراف کرد و در ادامه تحقیقات مشخص شد موتورسیکلت های سرقت رفته برای اعمال مجرمانه استفاده شده است.

بنابر این گزارش، با دستور بازپرس پرونده متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار پلیس قرار گرفت و تحقیقات درباره پرونده ادامه دارد.

منبع: تسنیم

منبع : همشهری آنلاین

آخرین اخبار سرویس اجتماعی