به روز رسانی14 مجموعه ورزشی شهرداری تهران -  نرخ مجموعه های ورزشی
سرویس اجتماعی - رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه نرخ مجموعه‌های ورزشی شهرداری از سازمان تربیت بدنی کمتر است، گفت: با نامه نگاری‌ها و ملاقات ها امیدواریم به نتیجه مطلوب برسیم تا شورا که وظیفه اش خدمات رسانی عمومی است با جریمه روبه رو نشود.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره نرخ مجموعه های ورزشی شهرداری پایتخت اظهارداشت: نرخ مجموعه های ورزشی شهرداری از سازمان تربیت بدنی کمتر است با این وجود در گذشته ما از سوی تعزیرات حکومتی جریمه میلیاردی شدیم.

وی افزود: دادگاه اول و دوم به نفع ما رأی صادر کرده و در دادگاه تجدیدنظر رأی به ضرر شورا صادر شده و اعلام کرده اند که شورای چهارم باید ۲۶ میلیارد تومان جریمه بپردازد چرا که نرخ زمین های ورزشی آن زیاد بوده است.

چمران تصریح کرد: با نامه نگاری ها و ملاقات ها امیدواریم به نتیجه مطلوب برسیم تا شورا که وظیفه اش خدمات رسانی عمومی است با جریمه روبه رو نشود.

همچنین نرگس معدنی پور، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ۱۴ مجموعه ورزشی به روزرسانی شده است، گفت: ما در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و به ویژه در کمیته ورزشی اصرار داشتیم که شهرداری لایحه ای را در این زمینه ارائه دهد که در حال تکمیل است.

وی افزود: سازمان ورزش در ماه مبارک رمضان و در هفته سلامت اقدامات بسیار خوبی را انجام داده است.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس اجتماعی