(میوه دزدها) به دام افتادند!

(میوه دزدها) به دام افتادند!

۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - دزد سابقه داری که با همدستی یک جوان ۲۱ ساله به غرفه های میوه در میدان بار سپاد دستبرد می زدند، به سرقت سبدهای میوه اعتراف کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از همشهری -  چندی قبل و در پی دستبردهای متعدد به غرفه های میوه در میدان بار سپاد مشهد، هوشیاری نگهبانان میدان بار مضاعف شد تا این که در ساعت ۴ بامداد اواخر خرداد گذشته، خودرو پرایدی را مشاهده کردند که در حال دستبرد به سبدهای میوه بودند، آنان بلافاصله مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دادند و بدین ترتیب گروهی از نیروهای گشت با دستور بامدادی سرگرد جعفر عامری (رئیس کلانتری سپاد) عازم میدان بار شدند و دو جوان ۳۸ و ۲۱ ساله را درون خودرو دستگیر کردند.

«سجاد» جوان ۳۸ ساله که دارای سابقه کیفری است درباره ماجرای سرقت سبدهای آلبالو، زردآلو، گیلاس و ... گفت: من از شهرستان به مشهد آمده ام و در منزل خواهرم اقامت دارم اما به خاطر این که بیکار بودم خواهرزاده ۲۱ ساله ام را ترغیب کردم تا به همراه من برای سرقت بیاید. وی ادامه داد: سبدهای میوه را در اوایل بامداد سرقت می کردیم و آن ها را به خرده فروشان در مغازه های شهر می فروختیم. وی همچنین به چندین فقره سرقت دیگر در روزهای گذشته اعتراف کرد.

منبع: خراسان

منبع : همشهری آنلاین

آخرین اخبار سرویس اجتماعی