تاکید بر استفاده از ظرفیت تعامل فی مابین استانداری و مجموعه قضایی  برای خدمت رسانی به شهروندان
سرویس اجتماعی - استاندار تهران و فرمانده انتظامی غرب استان تهران به‌منظور تبریک هفته قوه قضاییه در دفتر کار رئیس کل دادگستری استان تهران حضور یافتند و بر ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت تعامل فی‌مابین در جهت خدمت‌رسانی به شهروندان تاکید کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - مرکز رسانه و ارتباطات دادگستری کل استان تهران؛ محسن منصوری، استاندار تهران به منظور تبریک هفته قوه قضاییه در مجتمع قضایی امام خمینی(ره) حضور یافت و با علی القاصی، رئیس کل دادگستری استان تهران دیدار کرد.

استاندار تهران در جریان این دیدار با گرامی داشت هفته قوه قضاییه بر ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت تعامل فی مابین استانداری و مجموعه قضایی استان تهران به منظور خدمت رسانی به شهروندان تاکید کرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران نیز در جریان این دیدار از آمادگی همه جانبه دستگاه قضایی به منظور تعامل با دستگاه های اجرایی در چارچوب قوانین و مقررات برای خدمت به آحاد جامعه خبر داد.

سردار کیوان ظهیری، فرمانده انتظامی غرب استان تهران نیز با حضور در مجتمع قضایی امام خمینی(ره) با رئیس کل دادگستری استان تهران دیدار کرد و ضمن تبریک هفته قوه قضاییه به تعامل خوب و اثرگذار فراجا برای تامین امنیت شهروندان در غرب استان تهران اشاره کرد. 

رئیس کل دادگستری استان تهران نیز در این دیدار گفت: مجموعه قضایی استان تهران از اقدامات پلیس برای تامین شهروندان در چارچوب قوانین و مقررات حمایت می کند.

منبع : خبرگزاری فارس