پیگیری امور جوانان فراسازمانی است  -  نگاه ویژه  وزارت ورزش و جوانان به بانوان
سرویس اجتماعی - وزیر ورزش و جوانان گفت: فرمایشات رییس جمهور را نصب العین قرار می دهیم و حتما این دستورات را تا رسیدن به نتیجه پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - خبرنگار سید حمید سجادی امروز در مراسم بزرگداشت هفته ازدواج ( جشن وصال ) که با حضور رییس جمهور در تالار وحدت تهران برگزار شد، ضمن تبریک سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) و آغاز هفته ازدواج، با اشاره به دستورات آیت الله رییسی در این مراسم گفت: فرمایشات رییس جمهور را نصب العین قرار می دهیم و حتما این دستورات را تا رسیدن به نتیجه پیگیری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه پیگیری امور جوانان فرا سازمانی است و فقط به عهده وزارت ورزش و جوانان نیست اظهار داشت: بخش مهمی از کار معاونت امور جوانان، برنامه ریزی، رصد، پیگیری و مطالبه حقوقی است که در امور جوانان تعریف شده است.

وی با بیان این که در دوره جدید وزارت ورزش و جوانان نگاه ویژه ای به بانوان چه در حوزه ورزش و چه در حوزه جوانان داریم، اظهار داشت: به همین منظور هم ارتباط و همکاری زیادی به خانم دکتر خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده داریم که از توجه و حمایت های ایشان در تمام برنامه ها، تصمیم گیری ها و موضوعات مهم این حوزه قدردانی می کنم.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس اجتماعی