درگیری مرگبار با مرد همسایه  -  پسر جوان با مشت و لگد به جان پدرم افتاد
سرویس اجتماعی - مرد میانسال که در درگیری با مرد همسایه از ناحیه کتف و لگن دچار شکستگی شده بود در بیمارستان جان باخت تا عامل این درگیری مرگبار به اتهام قتل تحت تعقیب قرار بگیرد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از همشهری - چند روز قبل مردی به دادسرای جنایی تهران رفت و از پسری جوان به اتهام قتل عمدی شکایت کرد. او به قاضی محمدجواد شفیعی، بازپرس شعبه پنجم دادسرا گفت: پدرم ۶۲ساله بود و مدتی قبل وقتی به خانه مادربزرگم رفته بود با پسری جوان که در همسایگی مادربزرگم زندگی می کرد درگیر شد. پسر جوان با مشت و لگد به جان پدرم افتاد و پدرم از ناحیه کتف و لگن دچار شکستگی شد و در پایش پلاتین گذاشتند. ما در آن زمان از مرد همسایه شکایت کردیم اما او خانه اش را ترک کرده و از ترس فراری شده بود.

شاکی ادامه داد: چند هفته قبل حال پدرم بد شد و او را به بیمارستان منتقل کردیم اما او فوت شد. پزشکان گفتند که عفونت ناشی از پلاتین در لگن پدرم باعث فوتش شده است. حالا ما از آن جوان فراری که باعث مرگ پدرم شده شکایت داریم.

بازپرس جنایی دستور بازداشت متهم فراری را صادر کرده و از سوی دیگر جسد متوفی به پزشکی قانونی منتقل شده تا علت اصلی مرگ او مشخص شود.

منبع : همشهری آنلاین

آخرین اخبار سرویس اجتماعی