قفل های سرمایه گذاری باید در شهر تهران باز شود

قفل های سرمایه گذاری باید در شهر تهران باز شود

۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه قفل‌های سرمایه‌گذاری باید در شهر تهران باز شود، گفت: همایش فرصت‌های سرمایه گذاری می‌تواند دلگرمی بزرگی برای سرمایه گذاران در مشارکت باشد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - محمد آخوندی عضو شورای شهر تهران پس از استماع صحبت های علیرضا زاکانی شهردار پایتخت در صحن شورا اظهار داشت: شورا و شهرداری قرار است در کنار هم شهر را اداره کنند. باید در بیان مطالب دقت شود چون سخنان ما انتظارات نامعقول ایجاد می کند.

وی افزود: برنامه ها طوری مطرح نشود که گویا ۱۱ ماه ابتدایی سال شهرداری کاری را انجام نداده است. خدمات ارائه شده قابل تقدیر است اما قطعا تذکرات و نقدهایی را نیز داریم.

آخوندی با بیان اینکه اقدامات در شهر انجام شده است، یادآور شد: اداره این شهر کار بزرگی است که توسط پرسنل خدوم شهرداری انجام می شود.

وی با تأکید بر حضور جدی شهردار تهران در پنل های تخصصی همایش فرصت های سرمایه گذاری، یادآور شد: این حضور می تواند دلگرمی بزرگی برای سرمایه گذاران در مشارکت باشد. نباید به یک همایش بسنده کنیم و با سرمایه گذاران در تعامل باشیم و از طرفی موانع سرمایه گذاری نیز برطرف شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: تنها نباید به دنبال پروژه های بزرگ باشیم چون ممکن است سرمایه گذاران بتوانند برای رفع دغدغه های منطقه ای نیز وارد عمل شوند.

آخوندی همچنین تصریح کرد: تمام امکانات باید بسیج شوند که می تواند ظرفیت بزرگی برای شهر تهران باشند. همچنین قفل های سرمایه گذاری باید در شهر تهران باز شود.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار سلبریتی ها
آخرین اخبار سرویس اجتماعی