سالانه 500 دستگاه اتوبوس باید به تهران اضافه شود

سالانه 500 دستگاه اتوبوس باید به تهران اضافه شود

۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه سالانه ۵۰۰ دستگاه اتوبوس باید به تهران اضافه شود، گفت: زمان صدور پروانه باید کاهش یابد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - سیدمحمد آقامیری عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر پس از استماع گزارش علیرضا زاکانی در صحن شورای شهر اظهار داشت:  امیدواریم موفقیت شهردار تهران موجب سربلندی ما باشد و آرزوی موفقیت بیشتر داریم.

وی افزود: ۲۶۰ کیلومتر مسیر دوچرخه در سطح شهر ایجاد شد اما ۲۶۰ دوچرخه سوار در این مسیرها نمی بینیم و متاسفانه بودجه مجددی در این خصوص تصویب شد.

وی در مورد ناوگان اتوبوسرانی، تصریح کرد: سالانه ۵۰۰ دستگاه اتوبوس باید اضافه شود. نباید توقع مردم و ما را بالا ببرید و اگر به دو هزار دستگاه برسد اقدام بسیار خوبی است اما اینکه چهار هزار دستگاه مطرح می شود توقع ما بالا می رود.

آقامیری با اشاره به زمان تخصصی برای طراحی در حوزه ساخت و ساز، گفت: اقدامات مختلف در این بخش به زمان نیاز دارد و اگر به موازات انجام شود حداقل به ۵۰ روز زمان نیاز دارد و اینکه بگوییم زمان صدور پروانه به یک هفته کاهش پیدا کند، تخصصی نیست. در خصوص صدور پروانه به کمتر از دو ماه نباید فکر کنیم.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار سلبریتی ها
آخرین اخبار سرویس اجتماعی