توسعه حمل و نقل عمومی، بافت فرسوده و آلودگی هوا دغدغه های شهری مردم تهران
سرویس اجتماعی - عضو شورای شهر تهران گفت:توسعه حمل و نقل عمومی، بافت فرسوده و آلودگی هوا دغدغه‌های شهری مردم تهران است.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - ناصر امانی عضو شورای شهر تهران پس از استماع گزارش علیرضا زاکانی شهردار تهران در صحن شورای شهر اظهار داشت:  تنوع خدمات در شهرداری بسیار گسترده است و به اعتبارات، نیروی انسانی و منابع زیادی نیاز دارد. آرزوهای بزرگ نیاز به یک ظرف بزرگ دارد و باید ببینیم هماهنگی ها، منابع مالی و تیم متخصص و یکپارچه برای اجرایی کردن برنامه ها فراهم شده است یا خیر؟

وی با بیان اینکه توسعه حمل و نقل عمومی، بافت فرسوده و آلودگی هوا دغدغه مردم است، اظهار کرد: اگر شهردار اولویت خود را در این سه برنامه قرار دهد و حتی ۳۰ درصد این سه برنامه را عملیاتی کند، نام او در تاریخ بلدیه ماندگار خواهد شد.

امانی افزود: مردادماه سال ۱۴۰۴ باید صندلی را تحویل دهیم و برنامه های سه سال و دو ماه باقی مانده را باید ارائه دهیم. باید در پایان چهار سال کارنامه ای ارائه دهیم که بتوانیم حداقل نمره ۱۰ از مردم بگیریم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه برنامه های شهر تهران از جیب مردم شهر هزینه می شود، گفت: کارکنان شهرداری از مردم حقوق می گیرند و اگر منابعی داریم باید برای دغدغه های اصلی مردم هزینه شود.

وی در ادامه ضمن بیان این پرسش که شهرداری در مسکن استیجاری چه نقشی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: باید این موضوع در توضیحات روشن و شفاف شود.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس اجتماعی