گزارش - فرارمالیاتی برخی پزشکان را رسیدگی کنید

گزارش - فرارمالیاتی برخی پزشکان را رسیدگی کنید

۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - جمعی از مخاطبان خبرگزاری فارس، با راه اندازی پویشی در این خبرگزاری، خواستار مقابله با فرار مالیاتی برخی پزشکان به دلیل عدم استفاده از کارتخوان در مطب شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - موضوع عدم استفاده پزشکان از دستگاه کارتخوان در مطبها از جمله موضوعاتی است که در جامعه به ویژه بیماران مطرح است؛ به طوری که هستند پزشکان زیادی که در مطب های خود از کارتخوان استفاده نکرده و بیماران مجبور هستند برای پرداخت ویوزیت خود پول نقد  به همراه داشته باشند و یا برای تهیه آن رهسپار کوچه و خیابان و عابربانکها شوند.

جمعی از مخاطبان با راه اندازی پویشی در این خبرگزاری، خواستار مقابله با این فرار مالیاتی شده اند و درخواست کرده اند تا مسئولان مربوطه نسبت به رفع این مشکل اقدام اساسی کنند.

گزارش - فرارمالیاتی برخی پزشکان را رسیدگی کنید

 این مخاطبان در پویش خود بیان داشته اند: متاسفانه بسیاری از پزشکان و دندانپزشکان کشور برای شانه خالی کردن از پرداخت مالیات، بیماران را ملزم به پرداخت نقدی مبلغ ویزیت خود می کنند و برای پرداخت سایر خدمات که مبالغ بسیار بالایی دارند، شماره کارت غیر را به بیماران داده تا این مبالغ به حساب های غیر واریز شود. این رفتارها علاوه بر تخلف مالیاتی سبب ایجاد زحمت، دردسر، مشکل و ناراحتی برای بیماران نیز می شود.

گزارش - فرارمالیاتی برخی پزشکان را رسیدگی کنید

متاسفانه سامانه گزارش فرار مالیاتی اداره دارایی نیز توجهی به گزارشات مردمی در این خصوص ندارد. از سازمان امور مالیاتی کشور خواهشمندیم توجه ویژه ای به موضوع فرار مالیاتی پزشکان و دندانپزشکان داشته باشد و یا سامانه ای را خاص گزارش مردمی فرار مالیاتی پزشکان (که شامل مبلغ هنگفتی است) قرار دهد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس اجتماعی