مشارکت ماموران یگان ویژه چهارمحال و بختیاری در ساخت مسکن محرومان
سرویس اجتماعی - فرمانده یگان‌ویژه چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران ما در حال حاضر با همکاری کمیته امداد در اردوی جهادی ساخت منازل مسکونی برای مردم کم‌بضاعت هستند که آخرین منزل ساخته شده در هفته ناجا بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - محمد خرمی امروز در شهرکرد گفت: برنامه های یگان ویژه به سمت مردم یاری حرکت کرده و خدمت به مردم در پایانه های مرزی یکی از خدمات پیش رو است.

فرمانده یگان ویژه چهارمحال و بختیاری افزود: با توجه به حجم زائرانی که امسال به پیاده روی اربعین اعزام می شوند برقراری امنیت در مرزهای کشور یک ماموریت ملی و منطقه ای برای یگان ویژه محسوب می شود و کار شبانه روزی ماموران را می طلبد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه عراق ظرفیت ایجاد گیت های بیشتر برای جلوگیری از معطلی مردم را ندارد لذا کار همکاران ما بیشتر می شود و باید در مرز مهران اقداماتی از قبیل حمل بار زائران، کنترل ویزا و برقراری امنیت را انجام دهند.

مشارکت ماموران یگان ویژه چهارمحال و بختیاری در ساخت مسکن محرومان

خرمی اظهار داشت: یگان ویژه در بلایای طبیعی مانند سیل اخیر نیز در کنار مردم بوده و هست و حفاظت از وسایل جابه جا شده مردم در سیل را بر عهده داشته است.

فرمانده یگان ویژه استان بیان کرد: برخی از ماموران ما در حال حاضر با همکاری کمیته امداد در اردوی جهادی ساخت منازل مسکونی برای مردم کم بضاعت هستند که آخرین منزل ساخته شده در هفته ناجا بهره برداری می شود.

وی ادامه داد: در این طرح خانواده های کم بضاعت شناسایی می شوند و مصالح ساختمانی از طریق کمیته امداد تامین و منزل جدید توسط مأموران یگان ویژه ساخته می شود که از سال گذشته تا کنون یک باب منزل مسکونی در سورک و ۲ منزل در شهرکیان ساخته شده است.

خرمی در پایان با اشاره به تداوم عملیات ناجا در برخورد با اراذل و اوباش و ساختارشکنان، گفت: در دهه اول محرم ماموران یگان ویژه به دنبال تامین امنیت در شهرستان ها بودند و هیچ مورد مشکوک ساختار شکنانه ای در استان نداشتیم.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس اجتماعی