سرانجام گزارش های حسابرسی و صورت های مالی شهرداری تهران

سرانجام گزارش های حسابرسی و صورت های مالی شهرداری تهران

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - مدیر کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران گفت: ارائه و ثبت گزارشات حسابرسی و صورت های مالی برای مشاهده عموم و قابل دسترس برای شهروندان باید با جدیت پیگیری شود و این امر در اولویت برنامه های ما خواهد بود.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - روابط عمومی اداره کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران اعلام کرد: جلسه شورای معاونین این اداره کل  با حضور ابراهیم باقی مدیر کل، معاونین و مدیران برگزار شد.

باقی در این جلسه  با اشاره به برگزاری مجامع سالیانه شرکت ها و شورای سالیانه سازمان ها گفت: شکر خدا مجامع به خوبی برگزار شد و امیدواریم در ادامه در همین مسیر که ریل گزاری شده و در جهت بهبود و توسعه حرکت کنیم. 

باقی در ادامه سخنان خود افزود: در برگزاری مجامع به هیچ عنوان هیچ بندی بدون بررسی دقیق و موشکافانه تصویب نشد چرا که شفافیت و بررسی دقیق موضوعات و تکلیف در جهت حل و فصل چالشها و مشکلات موجود  برای ما در درجه اول اهمیت قرار دارد. 

مدیر کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران با بیان اینکه بعد از برگزاری مجامع موضوع حسابرسی بسیار پر رنگ تر خواهد بود گفت: ارایه و ثبت گزارشات حسابرسی و صورت های مالی  برای مشاهده عموم و قابل دسترس برای شهروندان باید با جدیت پیگیری شود تا شهروندان بتوانند ضمن مطالعه عملکرد مدیران از وضعیت شرکت ها و سازمان های شهرداری شناخت پیدا کنند و این امر در اولویت برنامه های ما خواهد بود.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط