سروری: برخی افراد موفقیت مدیریت شهری را برنمی تابند

سروری: برخی افراد موفقیت مدیریت شهری را برنمی تابند

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه برخی افراد موفقیت شورا و شهرداری را برنمی‌تابند، گفت: این افراد چون خود اسیر قدرت‌اند چنین مواردی را مطرح می‌کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر اظهارداشت: برخی افراد موفقیت شورا و شهرداری را برنمی تابند و از چند ماه پیش آغاز به اعلام این موضوع کردند که جنگ قدرت در مدیریت شهری وجود دارد.

وی گفت: آنها نمی دانند که ارتباط پدر و فرزندی و استاد و شاگردی وجود دارد و چون خود اسیر قدرت هستند این موارد را اعلام می کنند.

وی با بیان اینکه در جلسه گذشته پاسخ روشنی به کسانی که دل بسته بودند شورا در مسیر تفکر غلط آنها پیش برود، داده شد، اظهار کرد: جلسه هشتاد و پنجم روز اقتدار شورا بود که جای تبریک دارد.

سروری با اشاره به اینکه تهران در روزهای گذشته از لحاظ ترافیکی قفل مطلق بود، یادآور شد: رئیس جمهور برای کوچکترین موضوعات مردم خود را به جمع آنها می رساند. ما به جایی رسیده ایم که از رئیس جمهور بخواهیم در این زمینه مداخله کند.

وی با بیان اینکه ما ظرفیت بزرگی در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب داریم، تصریح کرد: با برگزاری نمایشگاه برای مردم دردسر و زحمت ایجاد می شود که می توان این مشکل را حل کرد. تقاضا داریم نهادهای مرتبط ورود کنند تا این مشکلات برطرف شود. برگزاری نمایشگاه ساختمان در چنین فضایی که ترافیک ایجاد می کند، هیچ لزومی ندارد. نباید بار دیگر شاهد برگزاری نمایشگاه در این محل باشیم که مردم را ساعات زیادی در ترافیک معطل نگه دارد.

نایب رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: مشکل مجموعه برنا در منطقه ۱۸ برطرف شد که هفت هزار میلیارد تومان آورده برای شهر تهران ایجاد شد. با این اقدام مشکل ادامه اجرای طرح بزرگراه شهید بروجردی برطرف شد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط