مرگ جالب 3 گیلانی خوشگذران  -  این هشدار را جدی بگیرید

مرگ جالب 3 گیلانی خوشگذران - این هشدار را جدی بگیرید

۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - 3 نفر در گیلان به دلیل مصرف مشروبات الکلی مسموم جان خود را از دست دادند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سخنگوی علوم پزشکی گیلان، از بستری شدن ۱۸ نفر به واسطه مصرف مشروبات الکلی تقلبی و سمی خبر داد و گفت: متاسفانه سه نفر فوت کردند.

 فردین مهرابیان با بیان اینکه طی سه روز گذشته ۱۸ نفر به واسطه مصرف مشروبات الکلی سمی به بیمارستان مراجعه کردند، گفت: متاسفانه سه نفر از این تعداد به واسطه وخامت حال فوت شدند.

به گزارش ایسنا، فردین مهرابیان با بیان اینکه طی سه روز گذشته ۱۸ نفر به واسطه مصرف مشروبات الکلی سمی به بیمارستان مراجعه کردند، گفت: متاسفانه سه نفر از این تعداد به واسطه وخامت حال فوت شدند.

وی بیمارستان رازی رشت را سانتر مسمومیت دانست و افزود: این افراد پس از مصرف الکل سمی به این بیمارستان مراجعه کردند و بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، عوارض ایجاد شده برای این افراد را مصرف مشروبات الکلی تقلبی دانست و بیان کرد: تعدادی از افراد مسموم دچار عوارض بینایی شدند و تا کوری پیش رفتند.

مهرابیان، ضمن هشدار به مردم به ویژه جوانان مبنی بر خطرات مصرف الکل تقلبی و سمی، گفت: تعدادی از افراد که این این الکل های سمی را مصرف کردند کارشان به دیالیز کشیده است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط