مصرف مشروبات الکلیِ سمی 18 نفر را در رشت راهی بیمارستان کرد  -  3 نفر فوت شدند  -  تعدادی تا کوری پیش رفتند، عده ای دیالیزی شدند!
سرویس اجتماعی - ۱۸ نفر در شهرستان رشت به دلیل مصرف مشروبات الکلی تقلبی و سمی در بیمارستان بستری شدند و از این تعداد ۳ نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از همشهری - سخنگوی علوم پزشکی گیلان با تایید این خبر اظهار کرد: طی سه روز گذشته ۱۸ نفر به واسطه مصرف مشروبات الکلی سمی به بیمارستان مراجعه کردند و متاسفانه ۳ نفر از این تعداد به واسطه وخامت حال فوت شدند.

دکتر فردین مهرابیان با اشاره به این که بیمارستان رازی رشت، سانتر مسمومیت است، افزود: این افراد پس از مصرف الکل سمی به این بیمارستان مراجعه کردند و بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، عوارض ایجادشده برای این افراد را مصرف مشروبات الکلی تقلبی عنوان کرد و بیان کرد: تعدادی از افراد مسموم دچار عوارض بینایی شدند و تا کوری پیش رفتند.

مهرابیان، ضمن هشدار به مردم به ویژه جوانان مبنی بر خطرات مصرف الکل تقلبی و سمی، گفت: تعدادی از افراد که این این الکل های سمی را مصرف کردند، کارشان به دیالیز کشیده است.

منبع: ایسنا

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط