دشمن این سال ها درمانده تر از هر زمانی شده

دشمن این سال ها درمانده تر از هر زمانی شده

۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۴ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس اجتماعی - در بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان آمده است: دشمن این سال‌ها درمانده‌تر از هر زمانی شده است و تنها ابزار خود را جنگ نرم، تحریف واقعیت‌ها و پروباگاندای رسانه‌ای می‌داند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - در بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت بازگشایی مدارس آمده است: آغاز سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان، خانواده ها و فرهنگیان طراوت، شور و هیجان علم آموزی را در ذهن ها به یادگار گذاشته است؛ سال هاست این آغاز مبارک، مقارن گشته با نماد مقاومت و ایستادگی مردم با ایمان ایران اسلامی. آیین هفته دفاع مقدس اوج قله فرهنگ، ایثار و از خود گذشتگی ملت نجیب ایران اسلامی است که از کیان و مرزهای خود ذره ای عقب نشینی نکرده اند. این دو مناسبت فرخنده را به فرهنگیان فرهیخته تبریک می گوییم. 

حال آنکه با گذشت قریب به نیم قرن از پیروزی انقلاب اسلامی به چنان اقتداری دست یافته است که خود به یک قدرت بلامنازع جهان تبدیل شده است. قدرت های استعماری دنیا به خوبی به این واقعیت واقف هستند و بارها و بارها به شکست فشار حداکثری علیه این ملت و کشور اعتراف کرده اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: دشمن این سال ها درمانده تر از هر زمانی شده است و تنها ابزار خود را جنگ نرم، تحریف واقعیت ها و پروباگاندای رسانه ای می داند شاهد این ادعا اقدام سخیف و حقیرانه اخیر آنهاست که به بهانه حجاب و حقوق زنان که ریشه ای هزاران ساله در تمدن ایران و نظم یافته در ایرانی اسلامی دارد کشور را زمانی که رئیس جمهور در سازمان ملل حضور داشت به خیال خود به آشوب کشیدند. که با هوشیاری ملت ایران موجب خنثی شدن این توطئه شد و به گونه ای که اشک آنها را درآورده و میلیاردها دلار که هزینه شبکه های معاند و برنامه ای از پیش تعیین شده کرده بودند را بیهوده نموده است.

امروز بر همگان روشن شد که آنها هیچگاه برای هیچ ایرانی ارزش قائل نیستند و هر کجا و هر زمان هر نوع دشمنی را علیه این مردم شریف بکار بسته اند از تحریم های سنگین غذایی، دارویی تا انواع ترورها و حمایت از گروه های منافق، هر چند ملت هیچگاه با خواسته آنها همراهی نکرده است و نخواهد کرد.

همچنان نیز این توطئه جز به دست مردم شریف قابل خنثی شدن نبود و با حضور به موقع این ملت آبی بر آتش فتنه ها ریخته شد و امروز یکشنبه سوم مهر 1401 نیز با به رخ کشیدن عزم راسخ این ملت در دفاع از حریم نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور پرشکوه و دندان شکن در راهپیمایی روز شهادت امام حسن مجتبی(ع) در سراسر کشور یاس و ناامیدی را بر چهره دشمنان این نظام خواهیم نشاند. از این رو ما فرهنگیان بسیجی ضمن حضور در این راهپیمایی از تمام فرهنگیان فرهیخته و آحاد ملت ایران دعوت می کنیم که در این راهپیمایی شرکت نمایند.  

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط