برگزاری بزرگ ترین مزایده سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار
سرویس اجتماعی - مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: بزرگ‌ترین مزایده شهرداری در میادین میوه و تره بار به جهت مشارکت هموطنان در واگذاری موقت فروشگاه‌ها و اماکن برگزار و تا ۱۲ مهر ادامه دارد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - مصطفی پورنصیری درباره واگذاری های جدید سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار اظهار کرد: سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران بزرگ ترین مزایده خود را جهت مشارکت هموطنان در واگذاری موقت فروشگاه ها و اماکن خود از ۲۹ شهریور منتشر کرده و این مزایده عمومی تا ۱۲ مهر ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این مزایده در زمینه های مختلف برگزار می شود گفت: علاقمندان در زمینه واگذاری حق بهره برداری موقت از اماکن عرضه محصولات فرآوری شده(بازرگانی)، واگذاری حق بهره برداری موقت از محل های ارائه خدمات حمل و نقل، واگذاری حق بهره برداری موقت از اماکن عرضه گوشت قرمز نمونه بسته بندی در محل و محصولات آماده طبخ آن، واگذاری حق بهره برداری موقت از فروشگاه های پروتئینی در میادین ۲۲ گانه و بازارهای تابعه و واگذاری حق بهره برداری موقت از اماکن عرضه(میوه و سبزیجات) نمونه دستچین و بسته بندی واماکن نمونه بسته بندی در ظروف مخصوص(میوه و سبزیجات غیر برگی تازه و منجمد آماده مصرف دارای پروانه ساخت) می توانند به سایت سازمان مدیریت میادین مراجعه داشته باشند.

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران بیان کرد: علاقه مندان ضمن تکمیل فرآیند شرکت در مزایده، فرم پیشنهاد قیمت را باید از سامانه چاپ و تکمیل کنند و حداکثر تا پایان مورخ ۱۲ مهرماه می توانند آن را ارسال کنند.

پورنصیری افزود: سازمان مدیریت میادین به دنبال شکستن انحصار است تا تمامی افرادی که قصد شرکت در این مزایده ها را دارند، بتوانند در این مزایده آنلاین شرکت کنند. 

وی ادامه داد: در مزایده آنلاین از هرگونه تخلف جلوگیری می شود و شهروندان با خیالی راحت می توانند مشارکت داشته باشند.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط