کدام جاده ها ترافیک دارند؟

کدام جاده ها ترافیک دارند؟

۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی‌ و رانندگی در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی کشور از یک‌طرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران شمال خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: تردد از مسیر جنوب به شمال محور چالوس تا اطلاع بعدی ممنوع است. همچنین ترافیک نیمه سنگین در مسیر شمال به جنوب این محور حدفاصل مرزن آباد تا پل دزبن و حدفاصل تونل کندوان تا نساء وجود دارد.

وی بااشاره به یکطرفه شدن آزادراه تهران - شمال تا اطلاع بعدی همچنین اظهار کرد: ترافیک نیمه سنگین در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده های سه راهی چلاو ، لهاش ، بایجان ، شاهاندشت و آب اسک مشاهده می شود.

به گفته وی، ترافیک در محور رشت - قزوین حدفاصل پلیس راه رشت تا امامزاده هاشم و آزادراه رشت - قزوین محدوده رودبار نیز نیمه سنگین است. این ترافیک نیمه سنگین در آزادراه پردیس - تهران محدوده جاجرود نیز وجود دارد. تردد در محور فیروزکوه نیز به طور روان برقرار است.

شیرانی در ادامه گفت: ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده های کمالشهر ، گلدشت ، گلشهر و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک وجود دارد.

وی درباره محدودیت تردد با تغییر مسیر در یکی از محورهای استان مازندران نیز اظهار کرد: مسیر جنوبی کمربندی محمودآباد - فریدونکنار واقع در استان مازندران، به دلیل اجرای عملیات راهداری، مسدود است و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر انجام می شود.

شیرانی درباره وضعیت انسداد جاده ها در کشور گفت: تنها محور شریانی مسدود کشور جاده ریگان - ایرانشهر است و محور لاسم - ارجمند نیز به دلایل فصلی مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا، همچنین با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور، مناسب ترین زمان و بهترین مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط