در این سوپرمارکت مواد مخدر موجود است

در این سوپرمارکت مواد مخدر موجود است

۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - فروشنده مواد مخدر در سوپرمارکت فعالیت مجرمانه داشت. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - خرده فروش مواد مخدر که در پوشش سوپر مارکت به فروش موادمخدر می پرداخت دستگیر شد.

سرهنگ «علی زنگنه» فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در تشریح این خبر بیان داشت: روز جمعه تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصد های میدانی و تحقیقات تخصصی موفق به شناسایی مواد فروشی شدند که در پوشش سوپر مارکت به فروش مواد مخدر می پرداخت.

پس از هماهنگی های قضایی طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم در مغازه اش دستگیر و در بررسی از این محل مقادیر زیادی انواع موادمخدر در چندین بسته آماده فروش که به صورت بسیار ماهرانه ای جاساز کرده بود کشف و متهم به همراه مبلغ 40 میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر و بسته های موادمخدر به مقر پلیس انتقال یافت.

سرهنگ زنگنه در ادامه اعلام کرد: با دستگیری متهم تعدادی از شهروندان به پلیس مراجعه و از عملکرد پلیس در خصوص دستگیری خرده فروش مواد مخدر قدردانی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در پایان با اشاره به اینکه متهم از اتباع کشور همسایه و دارای سوابق متعدد کیفری است، گفت: پس از پایان تحقیقات و تکمیل پرونده، متهم تحویل مراجع قضایی شد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط