بازداشت 35 سارق در کرمان در طرح مبارزه با سرقت

بازداشت 35 سارق در کرمان در طرح مبارزه با سرقت

۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - با اجرای چهار طرح مبارزه با سرقت در کرمان 35 سارق دستگیر شدند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - رئیس پلیس آگاهی استان کرمان گفت : این طرح های ضربتی مبارزه با سرقت طی شهریور امسال  با هدف  شناسایی و دستگیری سارقان، به مرحله اجرا درآمد.

سرهنگ یدا... حسن پور افزود: با انجام اقدامات پلیسی و اشراف اطلاعاتی گسترده در اجرای این طرح ها ۱۵۱ فقره سرقت شامل  ۳۴ فقره سرقت موتورسیکلت، ۴۴  فقره سرقت منزل، ۹ فقره سرقت اماکن دولتی، ۳۲ فقره سرقت اماکن خصوصی و ۳۲ فقره قطعات و لوازم  داخل خودرو کشف شد و ۳۵ سارق  به چنگ پلیس افتادند. وی  تصریح کرد: روند شناسایی مال باختگان و تحویل اموال سرقتی  به آنان در حال انجام است.

بنابراین گزارش،فرمانده انتظامی شهرستان کرمان نیز گفت :در عملیات های رده های انتظامی شهرستان کرمان ۲۱ فقره سرقت سیم برق کشف شد.سرهنگ مهدی پورامینایی ادامه داد: نیروهای انتظامی این شهرستان در زمینه مقابله با سرقت و کشف سرقت های به وقوع پیوسته در حوزه استحفاظی خود ، طرح مبارزه با سرقت را در دستور کار خود قرار دادند که در این خصوص ماموران طی ۲۴ساعت گذشته ۲۱ فقره سرقت سیم  را کشف  و ۹ سارق را  دستگیر کردند و به مرجع قضایی تحویل دادند .این مسئول انتظامی با اشاره به کشف یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه دوچرخه سرقتی هنگام گشت زنی هدفمند پلیس،خاطرنشان کرد: بیشتر  اموال سرقتی کشف شده از سارقان مربوط به سیم وکابل برق بود .

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط