دلیل کتک خوردن آتش نشانان زاهدانی چه بود؟  -  شهردار فاش کرد
سرویس اجتماعی - شهردار زاهدان با بیان اینکه اغتشاش‌گران اجازه خاموش کردن آتش پاساژها و مغازه‌های مردم را ندادند، گفت: تروریست‌ها آتش‌نشانان را ضرب و شتم کردند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - محمد امیر براهویی شامگاه شنبه در گفت وگو با رسانه ها با اشاره به حجم خسارات تروریست ها و اغتشاش گران به اموال عمومی اظهار داشت: شهرداری نهاد عمومی، غیردولتی و مربوط به خود مردم است و امکانات و ماشین آلات مربوط به مردم بوده که از محل عوارض خریداری می شود.

وی با بیان اینکه حمله به امکانات شهری اتفاقی نادر و عجیب بود که باورکردنی نیست، بیان کرد: در هیچ جایی هیچ وقت به ماشین امدادی تعرض نمی شود اما دیروز ایستگاه های آتش نشانی ما را به آتش کشیدند و ماشین های آتش نشانی را آتش زدند.

تعدادی از ماشین های جمع آوری زباله را آتش زدند!

شهردار زاهدان با بیان اینکه آتش نشانان ما را ضرب و شتم کردند، یادآور شد: ۴ دستگاه ماشین آتش نشانی به طور کامل در آتش سوخت و اگر الآن آتش سوزی شود نمی توانیم به طور مناسب به مردم خدمات بدهیم.

وی با بیان اینکه هیچ شهروندی به شهر خودش تعرض نمی کند، بیان کرد: در بحث پسماند در سطح شهر در بسیاری از قسمت ها مخاطره بهداشتی ایجاد می شود چراکه تعدادی از دستگاه های جمع آوری زباله را آتش زدند.

براهویی یادآور شد: با کمبود ماشین مواجه هستیم و نمی توانیم در برخی مناطق زباله مردم را جمع کنیم و برخی از مناطق شهری را نتوانستیم پاک سازی کنیم.

اغتشاش گران اجازه خاموش کردن آتش را ندادند

وی با اشاره به آتش سوزی شب گذشته در پاساژهای مردم عنوان کرد: ما دیشب پنج دستگاه ماشین به محل اعزام کردیم اما اغتشاش گران اجازه خاموش کردن آتش را ندادند، اگر اجازه می دادند می توانستیم آتش مغازه ها و پاساژهای مردم را خاموش کنیم اما به دلیل اغتشاشات و تخریب ماشین های آتش نشانی اموال مردم سوخت.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط