خانواده مهسا امینی به مجلس شورای اسلامی دعوت شدند

خانواده مهسا امینی به مجلس شورای اسلامی دعوت شدند

۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه مجلس و دولت با جدیت پرونده فوت مهسا امینی را بررسی می کنند، گفت: از خانواده امینی دعوت کردیم برای بیان اظهارات خود به مجلس بیایند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - رکنا ایرنا، محمد صالح جوکار با اشاره به ماموریت رییس مجلس به کمیسیون امور داخلی برای بررسی پرونده فوت خانم امینی گفت: کمیسیون امورداخلی در این راستا گزارش کامل در مورد پرونده فوت خانم امینی را از فرمانده انتظامی و پزشک قانونی اخذ کرده و  ماموران اورژانس هم مشاهدات خود را به کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها  ارائه دادند، علاوه بر این فیلم ۳۳ دقیقه ای مرحومه امینی از زمان بازداشت تا حضور در مرکز انتظامی و اعزام به بیمارستان در کمیسیون امورداخلی مورد بازبینی دقیق قرار گرفته است.

خانواده مهسا امینی به مجلس شورای اسلامی دعوت شدند

رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها اضافه کرد: از خانواده امینی دعوت کردیم برای بیان اظهارات خود به کمیسیون شوراها بیایند و مقرر شد که امکانات ایاب و ذهاب و اسکان در تهران برای خانواده امینی فراهم شود، زیرا این اظهارات می تواند برای روشن شدن این پرونده تاثیرات مثبتی داشته باشد.

 جوکار تصریح کرد: گزارشات مکتوب پزشکی قانونی در مورد سم شناسی و پاتولوژی باید به صورت مکتوب به کمیسیون امور داخلی کشور و شورها اعلام شود تا بعد از جمع بندی این پرونده نتیجه نهایی به سمع و نظر ملت شریف ایران برسد.

وی با بیان اینکه دولت و مجلس با جدیت پیگیر پرونده خانم امینی هستند از مردم خواست که آرامش خود را حفظ کنند و تحت تاثیر تبلیغات منفی معاندین نظام و رسانه های بیگانه قرار نگیرند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط