زنگ جشن عاطفه ها در مدارس کشور به صدا در آمد

زنگ جشن عاطفه ها در مدارس کشور به صدا در آمد

۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رئیس کمیته امداد گفت: تا کنون ۳۴۰ میلیارد کمک‌های نقدی و اجناس دانش‌آموزان کشور برای دانش‌آموزان محروم جمع‌آوری شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از همشهری - جشن عاطفه ها، با حضور رئیس کمیته امداد، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در دبیرستان دخترانه بیت الهدا برگزار شد.

سیدمرتضی بختیاری اظهار کرد: در ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ مجموع کمک های مردمی به ویژه دانش آموزان ۲۹۱ میلیارد تومان بود که با رعایت تکریم در اختیار دانش آموزان قرار گرفت. امسال هم تاکنون ۳۴۰ میلیارد کمک های نقدی و اجناس توسط دانش آموزان جمع آوری و کمک  به دست دانش آموزان محروم رسید.

وی بیان کرد: بر اساس ماده ۷۹ قانون که مربوط به برنامه ۵ ساله ششم است؛ باید حداقل حقوق دست مزد کارگرها، به مددجویان سازمان بهزیستی اختصاص یابد که امسال ۲۰ درصد پیشرفت داشته است.

رئیس کمیته امداد در پایان مطرح کرد: در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ برای اولین بار ردیف بودجه عمرانی برای ساخت مسکن محرومان در نظر گرفته شده بود. همچنین، نشستی برای بودجه ۱۴۰۲ در زمینه های مسکن، تحصیل، درمان، اشتغال و غیره با سازمان برنامه و بودجه برگزا شد که امیدوارم پیشرفت خوبی داشته باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط