مرگ دردناک اعضای یک خانواده با منقل زغالی در همدان  -  انتقال اجساد به پزشکی قانونی
سرویس اجتماعی - 3 نفر که برای گرم کردن فضای داخل چادر از منقل زغالی استفاده کرده بودند بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - این حادثه در یکی از باغ های شهر سرکان واقع در استان همدان اتفاق افتاد. ماجرا از این قرار بود که 3 عضو یک خانواده شامل مرد ۵۳ساله و 2زن ۴۰ و ۷۸ساله که مادر، دختر و پسر خانواده بودند تصمیم گرفتند شب را در باغ شان بگذرانند و برای گرم کردن چادر مسافرتی که در آن حضور داشتند به اشتباه از منقل زغالی استفاده کردند. همین اشتباه کافی بود تا هر 3نفر دچار گازگرفتگی شوند و جان خود را از دست دهند.

سرهنگ رضا نوری، فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان در این باره گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر فوت مشکوک 3نفر در یکی از باغ های شهر سرکان، بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی کلانتری۱۲ سرکان به همراه دیگر نیروهای امدادی به منظور رسیدگی به اتفاق رخ داده به محل حادثه اعزام شدند. وی ادامه داد: براساس گزارش مأموران و طبق اعلام نظر کارشناسان اورژانس شهرستان این افراد به علت روشن کردن وسایل گرمازای غیراستاندارد (منقل زغالی) در چادر و استنشاق گاز مونواکسید کربن، دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده بودند.

وی با اشاره به اینکه اجساد متوفیان برای ادامه تحقیقات به پزشکی قانونی منتقل شد، گفت: پس از هماهنگی با دادستان و کسب دستور با حضور عوامل پلیس آگاهی شهرستان در محل حادثه اقدامات لازم برای تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی انجام شد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط