واقعیت تجمع دیشب مقابل دانشگاه شریف چه بود؟  -  شعارهای ساختارشکنانه و بعضا رکیک  عده ای انگشت شمار!
سرویس اجتماعی - گروهی از دانشجویان دانشگاه شریف مقابل درب این دانشگاه در خیابان آزادی تجمع کرده و با شعارهای خود خواستار آزادی دانشجویان بازداشتی شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از همشهری - با وجود آنکه عده انگشت شماری با سر دادن شعارهای ساختارشکنانه و بعضاً رکیک، قصد همراه کردن جمعیت با خود را داشتند، شعارهای دانشجویان سمت و سوی سیاسی به خود نگرفت و شعارها منحصرا بر آزادی دانشجویان متمرکز بود.

عده معدودی هم از پنجره منازل خود در کوچه و خیابان های منتهی به دانشگاه شریف قصد تحریک مردم به خروج از خانه و همراه کردن آنها با معترضان را داشتند که تا انتهای تجمع، شعارهای ساختارشکنانه آنها با استقبال مردم مواجه نشد.

پس از گذشت یک ساعت از آغاز تجمع دانشجویان، پلیس که تا آن زمان فقط از دور، نظاره گر این تجمع و تامین کننده امنیت معترضان بود؛ برای روان کردن بار ترافیکی سنگین خیابان آزادی و متفرق کردن افراد محدودی که در لابلای جمعیت با شعارهای خود قصد به آشوب کشیدن تجمع را داشتند، مجبور به استفاده از گاز اشک آور شد.

با حضور آقای زلفی گل، وزیر علوم در دانشگاه شریف و گفتگوی او با دانشجویان معترض، تجمع اعتراضی دانشجویان رفته رفته پایان یافت اما حضور افراد غیردانشجویی که با اهداف دیگر در مقابل دانشگاه شریف و خیابان های اطراف حضور پیدا کرده بودند تا پاسی از شب ادامه پیدا کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط
ناشناس ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
باید جوابگوی این عمل زشت وهنجارشکن بلشن خیر سرشون دانشجوی نخبه هستن با این کارشون نشون دادن که خیلی پخمه هم هستن