دستور اژه ای  برای پیگیری تصویب طرح (اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور)
سرویس اجتماعی - معاونت حقوقی قوه قضائیه باید روند تصویب طرح اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور که مدت‌هاست در مجلس اعلام وصول شده را به صورت جدی پیگیری کند و در این رابطه به مکاتبات و نامه‌نگاری‌های مرسوم اکتفا نکند.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از فارس - گروه قضایی پس از استجازه دو ساله از مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۷ با موضوع نحوه رسیدگی به پرونده های اخلالگران در نظام اقتصادی  کشور، معظم له در سال ۱۳۹۹ استجازه مذکور را مشروط بر آنکه این موضوع به قانون تبدیل شود، تمدید کردند.

معاونت حقوقی قوه قضائیه باید روند تصویب طرح «اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور» که مدت هاست در مجلس اعلام وصول شده را به صورت جدی پیگیری کند و در این رابطه به مکاتبات و نامه نگاری های مرسوم اکتفا نکند.

در بخش دوم جلسه امروز شورای عالی قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای به معاون حقوقی دستگاه قضا دستور داد که روند تصویب طرح «اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور» را از مجلس شورای اسلامی پیگیری کند.

وی در همین رابطه گفت: پس از استجازه دو ساله از مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۷ با موضوع نحوه رسیدگی به پرونده های اخلالگران در نظام اقتصادی  کشور، معظم له در سال ۱۳۹۹ استجازه مذکور را مشروط بر آنکه این موضوع به قانون تبدیل شود، تمدید کردند.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: معاونت حقوقی قوه قضائیه  باید روند تصویب طرح «اصلاح قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور» که مدت هاست در مجلس اعلام وصول شده را به صورت جدی پیگیری کند و در این رابطه به مکاتبات و نامه نگاری های مرسوم اکتفا نکند.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط