اجرای طرح نذر فرهنگی در محله های منطقه16

اجرای طرح نذر فرهنگی در محله های منطقه16

۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - طرح نذر فرهنگی برای ارائه خدمات رایگان در تمامی تخصص‌ها، مهارت‌ها و توانمندی‌ها به افراد نیازمند و محروم در منطقه۱۶ اجرا می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از همشهری - به گزارش همشهری آنلاین، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه ۱۶ در این باره گفت:«طرح نذر فرهنگی با هدف کمک به اقشار نیازمند و خدمت رسانی بیشتر به آنها در محله ها اجرا می شود. در این طرح تمامی افراد در هر زمینه ای که تخصص دارند از جمله پزشک، معلم، نویسنده، بازیگر، استاد دانشگاه، کارآفرین، تولیدکننده، معمار، دانشجو، ورزشکار، پرستار و... می توانند شرکت کنند و از مهارت و تجربه خود در جهت کمک به نیازمندان بهره گیرند و در این کار پرثواب مشارکت داشته باشند.»

سیدمهدی حسینی، با قدردانی از حمایت و پشتیبانی شهردار منطقه ۱۶ در جهت اجرای طرح های فرهنگی در محله ها و تلاش برای تأمین نظر و نیاز شهروندان، افزود:«از نظر فضای ادای نذر فرهنگی نیز شهرداری این منطقه شرایط را برای مشارکت و همراهی افراد نیکوکار مهیا کرده و می توان از فضای مساجد، تکایا و حسینیه ها و به ویژه سراهای محله برای این کار بهره گرفت.»

شهروندان نیکوکار مشتاق به شرکت در نذر فرهنگی می توانند جهت اعلام آمادگی به سراهای محله و مراکز تحت پوشش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۱۶ مراجعه کنند.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط