بازداشت قاتل تیرانداز قبل از ترک ایران !

بازداشت قاتل تیرانداز قبل از ترک ایران !

۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری یک قاتل فراری که با تهیه مدارک جعلی قصد خروج از کشور را داشت، خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر گفت: در پی قتل یکی از شهروندان با ضرب گلوله در پشت فرمان خودروی خود؛ رسیدگی به موضوع و دستگیری عامل یا عاملان احتمالی قتل در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های شواهد و مدارک، شش نفر مظنون که احتمال وقوع جرم توسط آنها متصور بود پس از کسب دستور قضائی دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ نادربیگی اظهار کرد: با اقدامات فنی پلیس و تحقیق از مظنونین دستگیر شده، هویت متهم اصلی پرونده شناسایی و مشخص شد وی در یکی از جزایر خلیج فارس حضور داشته و با تهیه مدارک جعلی قصد خروج از کشور به مقصد یکی از کشورهای عربی را دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره به اینکه مأموران پلیس آگاهی البرز پس از دریافت نیابت قضایی به جزیره مورد نظر عزیمت و در یک عملیات غافلگیرانه متهم پرونده را دستگیر کردند، خاطر نشان کرد: قاتل دستگیرشده در ابتدا منکر هرگونه بزه انتصابی شد ولی در مواجهه با مستندات پرونده و ادله پلیس لب به اعتراف گشود و انگیزه قتل را وجود اختلافات قبلی با مقتول عنوان کرد.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط