دلیل اولیه مرگ نیکا شاکرمی در تهران اعلام شد  -   خاکسپاری دختر 17 ساله درخرم آباد + عکس
سرویس اجتماعی - مراسم تدفین پیکر نیکا شاکرمی در روستای پدری‌اش در خرم آباد برگزار شد. ...

دلیل اولیه مرگ نیکا شاکرمی در تهران اعلام شد  -   خاکسپاری دختر 17 ساله درخرم آباد + عکس

به گزارش سرویس اجتماعی برخط نیوز به نقل از رکنا - خبرگزاری تسنیم از برگزاری، مراسم تشییع مرحومه نیکا شاکرمی با حضور خانواده و اقوام در روستای حیات الغیب بخش ویسیان به خاک سپرده شد.  

نیکا شاکرمی دختر ۱۷ ساله اهل خرم آباد بوده که در مهر ۱۴۰۱ به طرز مشکوکی فوت کرده است.

برخی رسانه ها مدعی شدند که این دختر جوان در بلوار کشاورز تهران مفقود شده است و بعد از مدتی جسد او در کهریزک یافت شده اشت.

هنوز مشخص نیست چه کسی او را به قتل رسانده و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

 واکنش عموی "نیکا شاکرمی" : شکایت کرده ایم اما خرابکاری را قبول نداریم

عموی نیکا شاکرمی گفت: برای پیگیری تعیین علت فوت و شناسایی عامل آن شکایت کرده ایم اما با رفتارهای افراطی به بهانه فوت او مخالفیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، خانم نیکا شاکرمی اصالتاً اهل استان لرستان هفته قبل در تهران مفقود و بعد از چند روز پیکر بی جانش در یکی از خیابان های تهران در حالی که رها شده بود پیدا شد. برخی رسانه ها و اکانتهای خارج نشین طی هفته های گذشته مدعی شدند که وی به وسیله نیروهای انتظامی کشته شده است؛ ادعایی که تاکنون برای آن مستندی ارائه نکرده اند.

با این حال برخی منابع هم می گویند وی اساساً در تجمعات فوت نکرده و هیچ گلوله ای به وی شلیک نشده است بلکه در محل دیگری فوت کرده و احتمال اینکه قتل با دلایل شخصی صورت گرفته باشد نیز وجود دارد.

کیانوش شاکرمی عموی نیکا در گفت وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه نیکا حدود 17 سال سن داشت و با مادرش در تهران زندگی می کرد، درباره اینکه گفته می شود نیکا جدا از مادرش و با خاله اش زندگی می کرده است گفت: شاید برخی اوقات به خاطر مهمانی به خانه خاله ش رفته باشد ولی نمیدانم که جدا از مادرش بوده یا نه. رشته تحصیلی نیکا نقاشی بود و خاله ش هم نقاش بود و به خاطر یاد گرفتن مهارت بیشتر، به خانه خاله ش می رفت.

وی ادامه داد: پدر نیکا سال 92 فوت کرد و نیکا و مادرش هم حدود هشت سال پیش برای زندگی به تهران رفته اند.

شاکرمی درباره اینکه پزشکی قانونی علت فوت نیکا را چه اعلام کرده است نیز گفت: ما هنوز برگه پزشکی قانونی را ندیدیم و نمی توانم دروغ بگویم اما شنیدیم که تشخیص اولیه این است که از بلندی پرت شده است.

عموی نیکا همچنین درباره اینکه چرا برخلاف گفته های خاله نیکا، او را در قبرستان روستای پدری دفن کرده اند گفت: آن قبرستان 200 سال است که محل دفن اموات خانواده ما بوده و پدربزرگم آنجا را خریده است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم نیکا را آنجا دفن کنیم.

شاکرمی در ادامه با بیان اینکه مادر نیکا به لحاظ قانونی قَیّم او است و شکایت کیفری هم برای پیگیری تعیین علت فوت و شناسایی عامل آن انجام شده است، درباره برخی اقدامات خاله نیکا برای دعوت به تجمع به بهانه فوت نیکا گفت: ما مخالف این حرکات خاله نیکا هستیم؛ این کارها اشتباه است. اعتقاد قلبی من این است که این کارها اشتباه است. حرکاتی که وضع را خراب کند، با آن مخالفیم.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
شیرین ۱۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۸
روحش شاد... زنده باد جمهوری اسلامی ایران

صنم ۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۰
انشاا...قسمت شما
افسانه ۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۸
پاینده باد جمهوری اسلامی

آا ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸